Technika

Model AT

Wzmocniony kontener techniczny wykonany całkowicie ze stali nierdzewnej. Wysokiej klasy komponenty użyte w produkcji oraz estetyka wykonania sprawiają, że kontener ma wyjątkowy wygląd, wyróżniający się w branży.

– obsługuje od 3 do 16 stanowisk mycia
– posiada możliwość złączenia ze sobą do 3 niezależnych pomieszczeń
– wykonany w całości ze stali nierdzewnej

Carnet

Kompaktowe urządzenie w module technicznym wyprodukowane z najwyższej jakości podzespołów.

– obsługuje od 2 do 4 stanowisk mycia
– wykonany z najwyższej jakości komponentów

Skid

Urządzenia przygotowane do instalacji w istniejących pomieszczeniach.

– obsługuje od 2 do 8 stanowisk
– wyprodukowany z wysokiej klasy podzespołów

Technologia

Uzdatnianie wody

Systemy zmiękczania i demineralizacji wody są w całości projektowane i produkowane przez Adriateh. Dzięki wielu innowacjom oraz zastosowaniu komponentów od najlepszych producentów, procesy uzdatniania wody w naszych myjniach spełniają surowe wymagania jakości wody dla myjni.

Elektronika

Zgodne z najwyższymi standardami instalacje elektryczne i elektroniczne są podstawą niezawodności i wysokiej sprawności urządzeń Adriateh. Wszystkie komponenty dostarcza nam nasz partner – firma Schneider Electric.

Hydraulika

Wszystkie instalacje hydrauliczne są wykonywane w naszej fabryce z najwyższą starannością i zgodnie ze wszelkimi wymaganymi normami. Elementy składowe układów to najlepsze modele pochodzące od najbardziej znanych producentów z branży.

Pompy

Jakość mycia i bardzo dużą wytrzymałość gwarantują stosowane w naszych maszynach pompy wysokociśnieniowe firmy Cat oraz pompy niskociśnieniowe firmy Grundfos.