Konstrukcje

Tertis

Tertis to innowacyjna konstrukcja, która dzięki złudzeniu optycznemu, sprawia wrażenie zapadającej się w teren. Awangardowy projekt, produkcja przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły dają fenomenalny efekt, który przyciąga uwagę każdego Klienta myjni.

Sferica

Sferica jest najczęściej wybieraną przez klientów konstrukcją myjni. W projekcie, jako pierwsi na świecie, odeszliśmy od tradycyjnej konstrukcji złożonej z prostych elementów, proponując nietypowe rozwiązanie oparte na profilach łukowych.

Quadra

Najbardziej klasyczna konstrukcja w naszej ofercie. Projekt został uatrakcyjniony poprzez dodanie dobrze widocznego obłego otoku, a także umieszczeniu elementów konstrukcyjnych i paneli sterownia w środkowej części stanowisk, co wyróżnia tę konstrukcję na tle podobnych projektów innych producentów.

Leggera

Leggera to konstrukcja charakteryzująca się pochyłym zadaszeniem oraz oryginalnym projektem paneli rozdzielających stanowiska. Nowatorski design połączony z innowacyjną technologią sprawiają, że Leggera jest wysoko oceniana przez naszych Klientów.

Martina

Martina to połączenie funkcjonalności oraz śmiałego i niepowtarzalnego designu. Nietypowy projekt zadaszenia i paneli rozdzielających stanowiska mycia przyciąga uwagę i jednocześnie zapewnia użytkownikom myjni wysoki komfort mycia.